تبلیغات
اینجا همه چی درهمه - آخرین اخبار المپیک

قبل از اخبار یه سوالی برای من پیش اومده:

چین دقیقه ای مدال میگیره یا ثانیه ای؟؟؟

"محمد بیداریان" حذف شد

 مهر ، محمد بیداریان روز سه شنبه در ماده ۱۰۰ متر آزاد با زمان ۵۲ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه در جایگاه ششم دسته سوم بازی‌های المپیک لندن قرار گرفت.

"سیدنی هوخا" از آلبانی در این دسته با زمان ۵۱ ثانیه و ۱۱ صدم ثانیه اول شد. بیداریان با سهمیه اعطایی (وایلدکارت) در این رقابت‌ها حضور یافته بود.

بر پایه این گزارش، در دسته سوم مسابقات شنای ۱۰۰ متر آزاد شناگرانی از کشورهای گواتمالا، مالت، آروبا، ارمنستان، گوام و بولیوی هم حضور داشتند.

رقابت‌های امروز در هشت دسته برگزار شد و ۱۶ شناگر برتر این دسته‌ها به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. رکورد بیداریان ۵۱ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه است و این شناگر زیر رکورد خود شنا کرد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زهرا دهقان از گردونه رقابت ها حذف شد

زهرا دهقان با شكست در مرحله یك - سی و دوم نهایی رقابت های تیراندازی با كمان بازی های المپیك 2012 لندن از گردونه رقابت ها حذف شد.

به گزارش خبرگزاری پارس فوتبال و به نقل ازایرنا، تنها نماینده ایران در بخش زنان این رشته از ساعت 13:09 امروز (سه شنبه) به مصاف ماریانا آویتیا از مكزیك رفت اما در پایان با نتیجه 6 بر 2 شكست خورد.(مربیم که نداشتنواقعا که)

دهقان روز جمعه در مرحله مقدماتی در رده پنجاه و پنجم قرار گرفته بود تا در مرحله حذفی به مصاف این كماندار مكزیكی برود كه در رده دهم آن مرحله ایستاده بود.

میلاد وزیری دیگر نماینده ایران در رشته تیراندازی با كمان فردا به میدان می رود.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 غرور آفرین ایرانی از المپیک حذف شد

نوشاد عالمیان که دیروز با شکست دادن حریف هنگ کنگی به جمع ۳۲ ورزشکار برتر المپیک رسیده بود، امروز نتوانست حریف آلمانی خود را ببرد. او امروز هر چهار ست را به تیمو بول آلمانی باخت تا از المپیک حذف شود.(طلسم 20ساله رو شکست)

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شادی از راهیابی به نیمه نهایی بازماند

محسن شادی در مرحله یك چهارم نهایی رقابت‌های روئینگ انفرادی مردان المپیك به مصاف حریفان خود رفت و با ثبت ركورد 7 دقیقه و 32 ثانیه و 72 صدم ثانیه در جایگاه ششم گروه خود قرار گرفت. ركورد محسن شادی در این مرحله، بدترین ركورد این قایقران در المپیك لندن بود

بچه ها برای بقیه اخبار بی زحمت برید ادامه

 

 

عباسی هم در رسیدن به نیمه نهایی ناكام ماند

سولماز عباسی در مرحله یك چهارم نهایی رقابت‌های روئینگ انفرادی المپیك در گروه خود ششم شد.

به گزارش ایسنا، سولماز عباسی در مرحله یك چهارم نهایی رقابت‌های روئینگ انفرادی زنان المپیك به مصاف حریفان خود رفت و با ثبت ركورد 8 دقیقه و 27 ثانیه و 28 صدم ثانیه در جایگاه ششم گروه خود قرار گرفت.

در این گروه، ورزشكارانی از پاراگوئه، نیوزلند، استرالیا، آلمان و مكزیك حضور داشتند و قایقرانان استرالیا، نیوزلند و آلمان به ترتیب اول تا سوم شدند.به این ترتیب سولماز عباسی باید در مرحله نیمه نهایی گروه‌های سوم و چهارم شركت كند و برای كسب عناوین دوازدهم تا بیست و چهارم به مصاف حریفانش برود.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

واما بالاخره یه خبر خوب

بوکسور ایرانی به مرحله بعد صعود کرد

بوکسور وزن 81- کیلوگرم تیم ملی ایران با برتری مقابل حریف کلمبیایی خود به مرحله بعد صعود کرد.

به گزارش رجانیوز، احسان روزبهانی بوکسور وزن 81 ـ کیلوگرم تیم ملی ایران در نخستین بازی خود به مصاف "واله رامانروی" رفت که در راند اول 3 بر2 بازی را واگذار کرد و راند دوم 6 بر 5 حریف خود را شکست داد. روزبهانی در راند سوم حریف خود را با نتیجه 4 بر 2 شکست داد و در مجموع با نتیجه 12 بر 10 به برتری رسید و صعود کرد.
تیم ملی بوکس ایران با ترکیب 4 ملی پوش راهی المپیک لندن شده است.
بچه ها میدونم که خیلی زیاد بود ولی آخرین اخبار المپیک بود دیگه


[ سه شنبه 10 مرداد 1391 ] [ 03:05 ب.ظ ] [ مهزاد ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه