تبلیغات
اینجا همه چی درهمه - تو برای ما برنده ای:((((((((((
داور پرچمدار ایران را انداخت/علی مظاهری: یک عمر زحمت کشیدم که این طوری حقم را بخورند؟

دیگر ورزشها - علی مظاهری اسیر ناداوری فرانک شالما ، داور آلمانی شد تا باری دیگر حقش در ورزش بوکس جهان را بخورند.

به گزارش خبرآنلاین ؛ باری دیگر ناداوری گریبان کاروان ورزشی ایران را گرفت. این بار این علی مظاهری پرچمدار کاروان کشورمان بود که اسیر ناداوری شد و درحالی که رقابتی برتر داشت نسبت به حریف کوبایی ، با شوکی که داور مسابقه به او داد از ادامه مسابقه محروم شد. درحالی که پرچمدار کاروان کشورمان در راند اول 6 بر 4 از حریف کوبایی اش پیش بود ، در شروع راند دوم حریف کوتاه قد کوبایی مدام با سر به سمت علی مظاهری یورش می آورد و هر بار در آغوش بوکسور کشورمان گیر می کرد. داور وسط این بازی انگار منتظر نشسته بود تا پرچمدار کاروان ایران را ناکام کند. سه اخطار متوالی درحالی که این مظاهری بود که داشت به حریف می تاخت ، دلاور کرمانشاهی مان را از رقابت های بوکس محروم کرد. او بازنده اعلام شد و ناراحت از این اتفاق به مربی اش می گفت:« یک این همه زحمت کشیدم که این طور حقم را بخورند؟»

او بعد از این هم به سمت مربیان کوبا رفت با آنها دست داد و از رینگ بیرون آمد بی آنکه حاضر شود وسط رینگ برود و اجازه دهد که داور دست رقیبش را بالا ببرد. با این اتفاق به احتمال فراوان ، مظاهری باید همین فردا دهکده بازی ها را ترک کند و ممکن است با محرومیت هایی هم روبرو شود. علی دو سال قبل هم در بازی های آسیایی چین با ناداوری از رسیدن به مدال طلا محروم شده بود.

شوک حذف ناباورانه علی مظاهری سبب شد تا بسیاری از بزرگان بوکس ایران در این باره اظهار نظر کنند. صادق پور داور بین المللی کشورمان درباره این بازی می گوید:« واقعا داوری به این بدی در عمرم ندیده بودم.این کار برنامه ریزی شده بود. شک نکنید. داور زمانی که می خواهد اخطار بدهد باید هشدار بدهد . باید این کار را مشخص کند نه اینکه در 56 ثانیه 3 تا اخطار بدهد. »

دلشاد پیشکسوت بوکس کشورمان هم می گوید:« واقعا این کار فاجعه بود ، حریف کوبایی داشت کشتی می گرفت ولی نمی دانم این چه نوعی از قضاوت است.»

بچه ها واقعا نهایت بی انصافی بود

آخه این درسته بدون هشدار خطا اعلام کنه؟

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

به گزارش جهان، هزاران نفر از تماشاچیان حاضر در سالن مسابقات بوکس در رقابتهای المپیک ، با «هو» کردن داور به قضاوت ناعادلانه داور در دیدار علی مظاهری و حریف کوبائی اعتراض کردند.
به گزارش واحد مرکزی خبر، تماشاگران که اکثر قریب به اتفاق انان غیر ایرانی بودند همچنین با صدا زدن نام کوچک مظاهری او را یکپارچه تشویق کردند.
وقتی علی مظاهری با ناباوری سه اخطاره شد حاضر به همراهی با داور برای اعلام پایان مسابقه نشد و دقایقی در رینگ به اعتراض خود ادامه داد و در همین هنگام تماشاگران وی را مورد تشویق خود قرار دادند.

خیلی ناعادلانه بود مگه گناه کرده بود قدش بلندتر بود

نمیدونم چی بگم دلم میخواد گریه کنم

تو همیشه برای ما برنده ای[ پنجشنبه 12 مرداد 1391 ] [ 02:42 ب.ظ ] [ مهزاد ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه