تبلیغات
اینجا همه چی درهمه - سلام دوباره...

سلامـ دوستای گلمـ

خوبینـ ؟؟؟

میدونمـ فضایـ وبمـ خیلـیـ دلگیرهـ ولیـ چیکار کنمـ دیگهـ

درستشـ میکنمـ

از همتونـ ممنونمـ بخاطرهـ اینکهـ نبودمـ واسمـ نظر گذاشتینـ

باهامـ همـ دردیـ کردینـ

واقعا مرســــــیـ

واسهـ پستـ قبلـ اونقدر حالمـ بد بود کهـ هیچکسو خبر نکردمـ

ولیـ با معرفتاخودشونـ اومدنـ

بازمـ مرسیـ

قولـ میدمت یهـ فکریـ بحالهـ وبمـ کنمـ

+راسیـ تبریکـ بابتـ صعود تـــــــــــــیمـ ملـــــــــــی بهـ لیگهـ جهانــــــــــیـ

 

برای نخستین بار در تاریخ؛
تیم ملی والیبال ایران به لیگ جهانی راه یافت/ نسل طلایی به حقش رسید
تیم ملی والیبال ایران که با پشت سرگذاشتن مصر یک گام به لیگ جهانی نزدیک شده بود، با پیروزی برابر ژاپن برای نخستین بار راهی رقابت‌های لیگ جهانی شد تا نسل طلایی بلندقامتان کشورمان که در سال‌های اخیر موفقیت‌های زیادی را کسب کرده بودند به حقشان برسند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران که روز جمعه موفق شد در اولین دیدار خود با نتیجه 3 بر صفر تیم ملی والیبال ژاپن را شکست دهد، عصر امروز یکشنبه در دومین دیدار برای راهیابی به لیگ جهانی به مصاف ژاپن رفت و با برتری برابر این تیم به لیگ جهانی راه پیدا کرد.

در این دیدار که با حضور بیش از 12 هزار نفر در سالن دوازده هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، شاگردان خولیو ولاسکو گیم اول را با نتیجه 25 بر 16 به سود خود به پایان بردند تا با توجه به پیروزی 3 بر صفر در دیدار اول، برای نخستین بار در تاریخ والیبال ایران به رقابت های لیگ جهانی راه پیدا کنند. والیبال ایران با نسل طلایی خود که موفقیت های زیادی را در سالهای اخیر کسب کرده است به لیگ جهانی راه پیدا کرد.

قبل از این تیم‌‎های ملی لهستان، روسیه، بلغارستان، برزیل، ایتالیا، آرژانتین، کوبا، کره‌جنوبی، آمریکا، صربستان، آلمان، فنلاند، کانادا، فرانسه و هلند به رقابت‌های لیگ جهانی راه یافته بودند و ایران شانزدهمین تیمی است که به این لیگ راه یافت. بیست و چهارمین دوره رقابت‌های لیگ جهانی سال 2013 به صورت دوره ای برگزار خواهد شد. لهستان مدافع عنوان قهرمانی این لیگ است.

منبع:"خبرگزاری مهر"

 

 [ دوشنبه 20 شهریور 1391 ] [ 11:41 ق.ظ ] [ مهزاد ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه